• demo

  Vitajte!

  Vychutnajte si krásy Liptova a Demänovskej doliny v našich zariadeniach.

  Viac
 • demo

  Vitajte!

  Vychutnajte si krásy Liptova a Demänovskej doliny v našich zariadeniach.

  Viac
 • demo

  Vitajte!

  Vychutnajte si krásy Liptova a Demänovskej doliny v našich zariadeniach.

  Viac

Vitajte v srdci Liptova!

Radi by sme Vám predstavili hneď 3 možnosti ubytovania v prekrásnom prostredí Liptova a Nízkych Tatier. Prvou a druhou možnosťou sú Penzión Ďubo a chata Chopok, ktoré sa nachádzajú v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever. Treťou možnosťou je Chata Mrož, ktorú nájdete priamo v stredisku Jasná – Lúčky. Celoročne dostupný a využívaný penzión Ďubo, chata Chopok ako aj chata Mrož, ponúka pravú Nízko-Tatranskú dovolenku v srdci Liptova!

Všetky naše ubytovacie zariadenia sú novostavby resp. kompletne zrekonštruované, s kompletným vybavením, zariadené moderným nábytkom. Ubytovanie je vhodné najmä pre rodinné pobyty a dovolenky, tiež pre malé skupinky, resp. pre skupinové, alebo firemné pobyty.

Ubytovanie

 • Chata Mrož

  Chata sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Jasná. Ubytovanie s celkovou kapacitou ubytovania max. 15 osôb.
 • Penzión Ďubo

  Penzión sa nachádza v obci Demänová. Ubytovanie je možné v 3x 2 lôžkovej izbe, 3x v 3 lôžkovej izbe, v 3x 4 lôžkovej izbe, s celkovou kapacitou 27 osôb...
 • Chata Chopok

  Chata sa nachádza v obci Demänová. Na prízemí sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa spolu s obývačkou...

Okolie

V okolí nájdete nespočetný počet možností pre zimné, či letné športy, turistiku, skialpinizmus, cykloturistiku, vodné športy a atrakcie, oddych a relax. Spomenieme tie najznámejšie atrakcie na Liptove – lyžiarske stredisko Jasná, Chopok – Sever, AquaPark Tatralandia, Thermalpark Bešeňová, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, vodná nádrž Liptovská Mara a veľa ďalších atrakcíí pre dovolenku, šport, oddych a relax.

Viac

Napíšte nám svoju e-mailovú adresu a zostaňte v spojení